جهت مشاهده نمونه کارها و اطلاعات تخصصی به تلگرام و اینستاگرام مراجعه فرمایید

گروه سازه و معماری آژیانه پرکوک (حسن طاهری و شکوفه ظاهری (T&Z) )، با سالها تجربه در طراحی و ساخت مجتمع تجاری و، متناسب با بودجه کارفرمایان محترم

 

 • خدمات : 
  • مشاوره، طراحی و ساخت مجتمع تجاری و اداری از ۰ تا ۱۰۰ پروژه
  • طراحی سازه و بهینه سازی سازه
  • طراحی تأسیسات الکتریکی و مکانیکی
  • آنالیز قیمت تمام شده ساخت و بهینه سازی اقتصادی پروژه متناسب با بودجه کارفرما

 

 • محصولات تولیدی مجموعه :
  • تأمین دیوارهای سبک، سوپر عایق ایران وال و حیات وال (محصولات تولیدی مجموعه)
  • تأمین قالب های سقف سازه ای وافل ایزی اسلب
  • نمای GFRC

بازسازی اداری| بازسازی دفترکار| دکوراسیون اداری| دفتر کار مدرن

بازسازی فضاهای اداری و تجاری یکی از زیر شاخه های طراحی دکوراسیون می باشد. بازسازی اداری تجاری به دلیل تجاری بودن و رفت و آمد زیاد این فضاها اهمیت زیادی دارد. در واقع نمای بیرونی ساختمان اهمیت زیادی دارد؛ و باید جلوه و زیبایی خوبی داشته باشد، تا مشتری از آن حس خوبی بگیرد و بازخورد درستی را دریافت کند. در کشور خودمان هر ساختمان به طور تقریبی حدود دو سال بعد از ساخت به بازسازی و مرمت نیاز دارد. در واقع ساختمان های اداری تجاری به دلیل رفت و آمد بیش از حد درآن در طول زمان کوتاه تری نیاز به مرمت و بازسازی دارند. از این رو گروه بازسازی گروه خانه ایرانی در نظر دارد تا پروژه نوسازی و بازسازی محل کارتان شمارا یاری کند و در تمامی مراحل از طرح تا اجرا در کنارتان باشد.

طراحی دکوراسیون اداری و بازسازی اداری تا حدودی دشوار است و به همین دلیل لازم است تا تیم اجرایی دانش کافی را در این زمینه داشته باشند. در طراحی دکوراسیون داخلی اداری یا بازسازی اداری بهتر است در انتخاب مبلمان، نورپردازی و … حساسیت و دقت  لازم را بخرج دهید. ابتدا نیاز یک مجموعه اداری را نسبت به کارکرد مجموعه بسنجید و بعد به طراحی و بازسازی اداری اقدام کنید. دکوراسیون داخلی اداری یا بازسازی اداری باید به گونه ای باشد که فضایی آرامش بخش و زیبا را برای کارکنان و مراجعین فراهم کند . تا کارمندان بتوانند در محیطی خاص و متفاوت کارهای روزمره خودشان را انجام دهند که در پی آن عملکرد آنها و راندمان کار بالا می رود.

طراحی داخلی اداریبازسازی و طراحی داخلی اداری توسط گروه خانه ایرانی (شرکت معماری آژیانه پرکوک)

طراحی اداریبازسازی و طراحی داخلی اداری توسط گروه خانه ایرانی (شرکت معماری آژیانه پرکوک)

طراحی داخلی اداریبازسازی و طراحی داخلی اداری توسط گروه خانه ایرانی (شرکت معماری آژیانه پرکوک)

طراحی داخلی اداریبازسازی و طراحی داخلی اداری توسط گروه خانه ایرانی (شرکت معماری آژیانه پرکوک)

این نکات را در بازسازی اداری در نظر بگیرید :

اهمیت طراحی فضا :

بیشتر افراد دفتر خود را “خانه دوم” می نامند ؛ زیرا روزانه تعداد زیادی از وقت خود را در آنجا می گذرانند. از آنجا که دفتر چنین مکان مهمی است ، عاقلانه است که به طراحی آن توجه شود تا کارمندان بتوانند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند.

استفاده مفید از فضا:

در یکی از مراحل بازسازی اداری ، میزان فضای موجود و محدوده هایی که امکانات برق و آب دارند مشخص می شوند. میزان فضایی که نوسازی می کنید و همچنین نیازهای خاص شما هزینه نوسازی را تعیین می کند. قبل از شروع به کار ، مهم است که نظرات کارمندان خود را جمع آوری کرده ؛ و آن را مورد توجه قرار دهید. تحقیقات نشان داده است وقتی به کارکنان استقلال داده می شود ، که تصمیم بگیرند که در کجا و چگونه کار کنند احساس خرسندی دارند و فعالیت آنها نیز پر بازده خواهد بود .

صرفه جویی در هزینه :

جنبه ای از نوسازی که اغلب مورد غفلت واقع می شود ، نحوه استفاده بهینه از انرژی است. شما می توانید در طول گذراندن مرحله بازسازی اداری از پس انداز هزینه لذت ببرید. در بیشتر دفاتر ، تهویه هوا بیشترین انرژی را مصرف می کند. در یک دفتر وقتی کارمندانی دارید که در یک اتاق کار می کنند ، به یک تهویه هوا اضافی که در اتاق نصب شده است نیاز دارید. در مقابل ، در یک دفتر همه یک سیستم تهویه مطبوع عمومی دارند ، این باعث صرفه جویی در انرژی بیشتر می شود. نورپردازی عنصر دیگری است که می تواند در صرفه جویی در هزینه های انرژی به شما کمک کند. شما می توانید از چراغ های LED استفاده کنید که دارای ولتاژ کمتری هستند اما لومن یا تابش نور بالاتری دارند.

طرح استمرار تجارت

بسته به هدف از نوسازی و بازسازی اداری ، زمان مورد نیاز برای این امر متفاوت خواهد بود ؛ که در عملکرد دفتری و کارمندان شما تاثیر زیادی دارد. برای نوسازی ها در مقیاس کوچک ، می توانید منطقه را به مساحت ( محدوده به محدوده ) نوسازی کنید تا از اختلال در فعالیت های تجاری جلوگیری شود. برای نوسازی های گسترده که مدت زمان زیادی را می طلبد ، ممکن است لازم باشد که یک فضای موقت را اجاره کنید و یا به کارمندان اجازه دهید که از خانه کار کنند. متأسفانه بسته شدن دفتر ممکن است برای بیشتر مشاغل مناسب نباشد ، بنابراین ممکن است برای به حداقل رساندن اختلال ، به فکر گزینه های دیگری مانند نوسازی در آخر هفته و یا در هنگام تعطیلات باشید.

هویت شرکت خود را به نمایش بگذارید

ظاهر دفتر و محل کار اولین چیزی است که مورد توجه مراجعین قرار میگیرد ، از این رو شرکت ها معمولا تمایل دارند هویت خود را از طریق طراحی داخلی به نمایش بگذارند.