بازسازی اداری و تجاری

212000

بازسازی اداری

بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

طراحی دکوراسیون اداری و بازسازی اداری تا حدودی دشوار است و باید دانش کافی در این زمینه را داشته باشید،در طراحی دکوراسیون داخلی اداری یا بازسازی اداری بهتر است در انتخاب مبلمان، نورپردازی و … حساسیت لازم را خرج کنید.ابتدا نیاز یک مجموعه اداری را نسبت به کارکرد مجموعه بسنجید و بعد اقدام به طراحی و بازسازی اداری کنید.دکوراسیون داخلی اداری یا بازسازی اداری باید دارای فضایی آرامش بخش و زیبا باشد تا کارمندان بتوانند در محیطی خاص و متفاوت کارهای روزمره خودشان را انجام دهند.

در بازسازی اداری باید علاوه بر توجه به زیبایی فضا، به بهینه سازی فضا نیز توجه خاصی داشت.در شرکت های کوچک باید به نظم در چیدمان وسایل و همچنین ترتیب چیدمان دکوراسیون توجه نمود. برای ایجاد نظم بیشتر از کمدها و قفسه های اداری استفاده شود تا فضای کاری شما بی نظم و آشفته به نظر نرسد.اگر شما تمایل دارید دکوراسیون اداری (و یا بازسازی اداری) مدرن و لوکس تر به نظر برسد بهتر است در انتخاب مبلمان و صندلی و میز توجه لازم را داشته باشید و مبلمان و صندلی هایی را برای مکان های اداری انتخاب نمایید که راحت و لوکس باشند. برای زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون اداری همچنین می توانید از گلهای مصنوعی و یا طبیعی استفاده کنید. استفاده از تابلوهای دیواری زیبا و خاص نیز می تواند باعث جذاب تر به نظر رسیدن فضای شرکت و یا اداره شود.

بازسازی اداری و تجاری

بازسازی اداری و تجاری یکی از زیر شاخه های طراحی دکوراسیون است، بازسازی اداری تجاری به دلیل تجاری بودن و رفت و آمد زیاد در ساختمان اهمیت زیادی دارد. در واقع نمای بیرونی ساختمان اهمیت زیادی دارد  و باید جلوه و زیبایی خوبی داشته باشد، تا مشتری از آن حس خوبی بگیرد و بازخورد درستی را دریافت کند.در کشور خودمان هر ساختمان به طور تقریبی حدود دو سال بعد از ساخت نیاز به بازسازی و مرمت دارد.در واقع ساختمان های اداری تجاری به دلیل رفت و آمد بیش از حد درآن در طول  زمان کوتاهتری نیاز به مرمت و بازسازی دارند.

با توجه به تفاوت کاربرد یک ساختمان اداری با مسکونی، باید معماری و طراحی داخلی ساختمان و بدین ترتیب مصالح مورد استفاده در آن متفاوت باشد. اصلی ترین تفاوت های آنها بدین صورت است:

  • بهتر است در بازسازی ساختمان اداری، اگر کابری ساختمان به صورت قطعی مشخص نیست، تا حد امکان فضا را بزرگتر نمود. بدین منظور می توان حمام را حذف، آشپزخانه را در حد یک آبدارخانه، اتاق‌ ها را کمتر یا حذف نمود. (در صورتی که کاربری قطعا مشخص است، به طور مثال یک مطب دندان پزشکی، طراحی بر اساس نیازها شخصی سازی می شود.
Modern-office-interior-12177344-1024x768
طراحی داخلی دفتر اداری

بازسازی واحد اداری

بازسازی دفتر اداری

چهره دفتر کارتان تکراری شده؟ مبل و صندلی ها دیگر راحتی قبل را ندارند، کاغذ دیواری ای که زمانی حس سرزندگی به همه می داد اکنون کهنه و مندرس شده، حتی کفپوش هم باید عوض شود. شاید مدتی است که می دانید باید دست به نوسازی بزنید اما از قدم گذاشتن در این راه می ترسید. چطور باید شروع کنید؟ چه می شود اگر چیزی را در وسط راه فراموش کنید؟ این ها سوالات معمولی هستند. شانس در خانه شما را زده. ما لیستی از مراحل برای بازسازی دفتر کار تهیه کردیم که نه تنها شما را برای این کار آماده می کند، بلکه تضمین می دهد تجربه ای آسان و موفق خواهید داشت.

۱-بی هوا دست به کار نشوید.
خیال پردازی درباره تعمیر و تعویض همه وسایل کار راحتی است. همه وسایل قدیمی را دور می ریزید و وسایل جدید را جایگزین می کنید. خب قبل از اینکه تصمیم بگیرید که همه چیز را باید دور بریزید و دست به تخریب طراحی داخلی فعلی بزنید، کمی وقت بگذارید و همه ابعاد دفتر کارتان را آنالیز کنید. اگر چیزی نیاز به تعویض ندارد، به آن دست نزنید. به نحوه استفاده از فضا هم دقت کنید. اگر یک بخش از محیط شلوغ و به هم ریخته، و بخشی دیگر عریان به نظر می رسد، سعی کنید بین این دو تعادلی ایجاد کنید. فراموش نکنید که از همکارانتان هم نظر بخواهید. شاید به چیزی که از چشم شما پنهان مانده، توجه کرده باشند.

بازسازی اداری

بازسازی اداری