بازسازی هتل و رستوران

بازسازی هتل

بازسازی هتل های مهم نیز در کشور ما مانند ساختمان های اداری تقریبا” هر 2 سال یکبار احتیاج به بازسازی و مرمت دارند و بازسازی هتل و رستوران نیز از دانش طراحی دکوراسیون سرچشمه می گیرد.هتل های قدیمی نیز می توانند به هتل های مدرن تبدیل شوند، بازسازی هتل های قدیمی و تبدیل کردن آن به هتل های مدرن و جدید، امری ضروری است، چرا که با گذشت زمان، احتیاجات مشتریان به روز شده و نیاز به هتلی مدرن و با ویژگی های جدید هستند.در صنعت هتلداری به خاطر از دست ندادن مشتری، باید به برخورد خوب و پاکیزگی اهمیت داد.همچنین باید به نگهداری ساختمان، تجهیزات و تأسیسات هتل برسید.هتل ها باید سیستم تعمیر و نگداری ساختمان داشته باشند و جزء وظایف اصلی خود نگهدارند، چون آمد و شد در هتل ها بسیار زیاد است. نظر به اینکه یکی از نکات مهم در سودآوری هتل‌ها نگهداری از ساختمان و تجهیزات آن است لازم است کوچک‌ترین نقصی که در ساختمان یا تجهیزات به وجود می‌آید فوراً تعمیر یا ترمیم شود. آموزش نحوه کار‌کردن درست با وسایل و تجهیزات هتل به کارکنان نباید فراموش شود.

بازسازی هتل

اگر صاحبان هتل‌های قدیمی با زمان پیش نروند و بودجه‌ای برای تعمیرات و تغییرات در نظر نگیرند، کم کم به فراموشی سپرده می‌شوند. این هتل داران با تجزیه و تحلیل و بررسی درست و بودجه‌بندی اولیه می‌توانند به بازسازی هتل به نحو احسن اقدام کنند و چنانچه بازسازی با برنامه و توجه به اولویت‌ها درست انجام شود با توجه به اینکه مدیران چنین هتل‌هائی، از تجربه نسبتاً خوبی برای دادن سرویس و خدمات مطلوب برخوردار هستند مطمئناً می‌توانند مهمانان بیشتری جلب نمایند این مورد یکی از رقابت برانگیزترین جنبه‌های مدیریت هتل است. البته برای بازسازی باید به نکاتی مهمی توجه کرد، از جمله این که تغییرات در هتل‌ها اساساً نباید فقط در ساختمان انجام گیرد زیرا همان‌گونه که ساختمان کهنه شده تجهیزات نیز فرسوده و قدیمی شده‌اند امروزه ساختمان، تشکیلات و تجهیزات هتل محصول دقت و کنجکاوی مردم می‌باشد که پیش از پیش به آن توجه دارند اگر دقت کنید هتل‌هائی که سال‌ها پیش ساخته شده‌اند از ترکیب همان طراحی و مبلمان سال‌های پیش استفاده می‌کنند.

khayam2
???????????????????????
???????????????????????

بازسازی هتل و رستوران

بازسازی رستوران هتل

یکی از مکان هایی که قطعا نوع طراحی و دکوراسیون آن می تواند در جذب مشتری و نشان دادن کیفیت آن محل، با اهمیت باشد رستوران است. در فضاهایی مانند هتل ها، طراحی و بازسازی رستوران بسیار با اهمیت تر به نظر می آید. یکی از دلایل اصلی این میزان اهمیت این است که مشتریان با دیدن عکس های مختلفی که از هر هتل پیش از رزرو به نمایش گذاشته میشود، باید امکانات و شرایط آن را قضاوت کنند. قطعاٌ در طراحی رستوران هتل ها، داشتن دکوراسیون شیک و با کلاس از نیاز های واجب آنها به شمار می آید و صاحبان این هتل ها همیشه به فکر طراحی و به روز رسانی این بخش هستند. در پروژه بازسازی و طراحی هتل شایان توسط طراحان داخلی و معماری شیپ، بنا شد تا اصولی مانند داشتن محیطی روشن با استفاده از متریال های چوبی براق، استفاده از پنل های دیواری روشن و طرح دار، نورپردازی مناسب و متفاوت برای تاکید و یا تفکیک هر فضا را داشته باشیم تا بدین نحو فضایی مدرن و جذاب را برای مشتریان این هتل به وجود آوریم.برای داشتن یک رستوران شیک در هتل، اولین اصل بی تردید داشتن فضایی تمیز و روشن است. برای نشان دادن تمیزی هر محل میتوان از متریال ها و تکسچرهای متفاوتی استفاده کرد. بی تردید استفاده از رنگ های روشن و براق برای زیباتر جلوه دادن هر محیطی میتواند نقش بسیار مهمی داشته باشد.

بازسازی رستوران

بی تردید استفاده از رنگ های روشن و براق برای زیباتر جلوه دادن هر محیطی میتواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. طراحان داخلی شیپ با در نظر گرفتن این موضوع از کابینت های ام دی اف کرم رنگ و کورین سفید برای طراحی میز سرو سرویس استفاده کردند تا بدین وسیله اعتماد مشتریان را نسبت به این بخش از رستوران جذب کنند. به غیر از داشتن رنگ های روشن در طراحی رستوران ها، داشتن چند متریال و یا رنگ متفاوت، برای بخش سرو سرویس بسیار واجب است. بی تردید این بخش که به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرد، باید با استفاده از عناصر مختلف به محض ورود مشتریان به چشم بیاید. برای متفاوت نشان دادن این بخش، طراحان شیپ از پنل های دیواری تری دی پنل برای طراحی دیوار پشت کانتر سرو سرویس استفاده کردند تا بدین وسیله فضای آن بخش را از دیوارهای ساده، در بخش های دیگر مجزا کنند. به غیر از استفاده از متریال متفاوت و طرح دار، داشتن نورپردازی مناسب نیز بسیار حائز اهمیت است. هر مشتری به محض ورود به رستوران،تلاش می کند تا حس اعتماد را در خود بیابد و داشتن فضایی تیره و تار نمی تواند این حس را در آنها القا کند. طراحان شیپ نیز با توجه به آگاهی از این مسائل و داشتن پنل های سه بعدی بر روی دیوار، از فاصله بین آنها و دیوار برای استفاده از نور مخفی، استفاده کردند تا این بخش از فضا را روشن تر جلوه دهند.

leo2
?????????????????????????????????????????????????????????
slide2 (1)

مشاهده نمونه کارهای مای در سایت آژیانه