طراحی و توسعه گردشگری

 

 

طراحی معماری، طراحی نما و داخلی، طراحی مسکونی، ویلا و اداری، طراحی تجاری و هتل
گروه معماری خانه ایرانی متخصص در طراحی معماری مجتمع های مسکونی، طراحی هتل، طراحی تجاری و طراحی مجتمع های تفریحی و توریستی، طراحی ویلا و… می باشد. این گروه با بهره گیری از روش های جدید و الهام از سبک های طراحی معماری کلاسیک و مدرن از طراحی پلان گرفته تا طراحی نما و طراحی داخلی مطابق نیاز کاربر طراحی و آن را اجرا می نماید. این گروه پروژه های بزرگ مسکونی، اداری، تجاری، هتل، مجتمع های تفریحی و توریستی و… را داخل و خارج کشور مانند (تهران، اصفهان، قشم، کیش، مازندران، البرز، شیراز و…) طراحی و اجرا نموده است.
ویژگی منحصر به فرد این گروه توان طراحی بالا و دید اجرایی و درنظرگرفتن اقتصاد مهندسی در طرح می باشد. استفاده از مصالح روز دنیا و تکنولوژی های های تک در بسیاری ازپروژه های گروه خانه ایرانی به کار رفته است.
یکی از مهم ترین خدمات ما، طراحی معماری بر اساس اصول زیبایی شناسی، عملکرد و آسایش بنا می باشد. متخصصین ما در بخش معماری، با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و رعایت اصول مقررات ملی ساختمان، سعی در آفرینش طرح های خلاقانه و پویا دارند.

هدف ما در طراحی این است که کلیه کاربران، با هر نوع سلیقه، از طرح نهایی احساس خشنودی و رضایت نمایند. برای این منظور، ابتدا با توجه به درخواست و فرم نظرسنجی – روانشناختیِ(شامل سلایق، تعداد کاربران فضا، عملکرد های مورد نیاز و …) پر شده توسط کارفرما، پلان معماری طراحی شده و در گام بعدی، طراحی داخلی و نمای پروژه به صورت سه بعدی و با پیشرفته ترین نرم افزارها صورت می گیرد. این کار سبب می‌شود که کارفرما بتواند قبل از اجرا، تصاویر شبیه ‌سازی‌شده از پروژه را با دقت مشاهده نموده و نقطه نظرات خود را انعکاس دهد. به علاوه چون طراحی انجام شده، پایه و اساس علمی داشته و بر اساس فرم های روانشناختی صورت می گیرد، در اکثرموارد دقیقاً مطابق با عملکرد پروژه و نیازمند کمترین ویرایش خواهد بود.

 

طراحی ساختمان مسکونیلینک به آژیانه
طراحی هتل
طراحی معماری هتل، از جمله مواردی است که می بایست با تأکید بر تخصص و معماری روز دنیا انجام گیرد. به علاوه گسترش رو به رشد صنعت گردشگری، سبب اهمیت دوچندان طراحی هتل گردیده است. توجه به امکانات هتل نیز اهمیت بسیار زیادی در طراحی آن دارد. بنابراین یکی از مهم ترین مطالعات ما، اصول و هوشمندی تخصیص امکانات هتل است. ما در طراحی هتل، بر تخصیص کلیه ی امکانات هتل، به صورتی که حداکثر رفاه برای اقامت کنندگان هتل فراهم گردد، تاکید ویژه ای داریم.
متخصصین معماری ما درطراحی هتل می کوشند که تخصیص فضاها، با توجه به درخواست کارفرما و اصول طراحی هتل، به گونه ای باشد که حداکثر نرخ بازگشت سرمایه برای سرمایه گذار اتفاق بیفتد. در حقیقت ما سعی داریم که طراحی معماری خود را بر اساس کمینه ساختن میزان فضای بلا استفاده یا کم اهمیت در بنا انجام دهیم.

 

طراحی هتلطراحی مجتمع تجاری و اداری
ما برای طراحی معماری هر کدام از این ها، برنامه ی ویژه ای داریم:
طراحی مجتمع اداری
امروزه مجتمع های اداری درکنار مجتمع های تجاری دارای اهمیت ویژه ای می باشند. ارزش سرمایه گذاری بالا در مجتمع های اداری، اهمیت طراحی آن ها را آشکار می سازد. رضایت و آسایش کارمندان در ساعات کار، توجه به نور مناسب، استفاده ی حداقل از انرژی های برگشت ناپذیر در سرمایش و گرمایش فضا، سهولت در چرخش و دسترسی ارباب رجوع و… از نکاتی ست که در طراحی مجتمع های اداری می بایست مورد توجه قرار گیرد. لذا طراحی مجتمع های اداری دارای ریزه کاری هایی ست که می بایست بر پایه مطالعات علمی صورت گیرد. متخصصین ما در این حوزه علاوه بر رعایت نکات فوق در طراحی، اقتصادی بودن و بازگشت سرمایه را در طراحی مجتمع های اداری سرلوحه ی کار خود قرار می دهند.

 

طراحی مجتمع مسکونی نیاورانطراحی مجتمع تجاری
مجتمع‌های تجاری، از اهمیت ویژه‌ای در عرصه سرمایه‌گذاری برخوردارند. به‌طوری ‌که در بازار روز دنیا، ساخت مراکز تجاری یکی از بهترین بسترها برای سرمایه‌گذاری شناخته شده است. نکته مهم در طراحی مراکز تجاری، زیبایی بصری و سهولت کاربری می باشد. همچنین توجه ویژه به پارکینگ، ورودی‌ها، امکانات مسیر و پیاده‌رو، نور، مبلمان و فضاهای دکوراسیون داخلی از اصول طراحی مراکز تجاری ست. کارشناسان ما در طراحی مجتمع های تجاری با استفاده از نماد سازی و برندینگ و خلاقیت های بصری در جذب کاربر با استفاده از المان های تکنولوژی نوین، سعی در خلق طرح های بدیع دارند.

 

طراحی مجتمع تجاری

طراحی ساختمان مسکونی، نما و داخلی
ما در هر کدام از این زمینه ها، از تیم متخصص معماری در همان زمینه استفاده می کنیم:
طراحی داخلی ساختمان
طراحی داخلی یک مجموعه، تاثیرمستقیم بر نحوه ی عملکرد و آسایش ساکنین آن مجموعه دارد. بنابراین طراحی داخلی می بایست کاملاً هوشمندانه و بر اساس نکات فنی و روانشناسی محیط صورت گیرد. انعطاف پذیری، زیبایی بصری، سهولت در کاربری فضا، نور مناسب و خاصیت آکوستیکی محیط، از جمله نکات بسیار مهمی ست که متخصصین طراحی ما در طرح های خود به آن توجه ویژه دارند. نکاتی که شاید در بازار سرعتی و رقابتی امروز، کمتر مورد توجه قرار می گیرد و متأسفانه آثار سوء آن نیز بر جنبه های مختلف اجتماعی کاملاً هویداست.
طراحی نما در ساختمان
نمای ساختمان به منزله ی صورت بصری و نخستین فرم مشاهده شده از ساختمان، می بایست نوک پیکان طراحی را به خود اختصاص دهد. به خصوص در آشفته بازاری که رقابت بر سر ریزترین المان های تفاوت در فرم ظاهری، تنگاتنگ است. توجه به اقلیم و فرهنگ ایرانی- اسلامی، اقتصاد، خلاقیت و ایمنی در طراحی نمای یک مجموعه، نکات حائز اهمیتی ست که از دید تیزبین طراحان متخصص ما دورنمی ماند.
طراحی ساختمان مسکونی
سکونتگاه آدمی جزء نخستین نیازهایی ست که در هرم مازلو در ابتدایی ترین سطح قرار می گیرد و نیاز انسان به سکونتگاهی امن و آرام، بر کسی پوشیده نیست. اما آیا مجموعه های مسکونی امروزی دارای چنین ویژگی مهمی برای انسان هستند؟
طراحی یک ساختمان مسکونی، قلب تپنده ی رزومه ی یک معماراست. در طراحی مسکونی می بایست کلیه ی نیازهای آسایش و امنیت و آرامش برای استفاده کننده مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر آن، مبحث صرفه جویی در مصرف انرژی که به تازگی مورد توجه دولتمردان ما قرار گرفته، از نکاتی ست که در طراحی مسکونی باید لحاظ گردد.
آن چه برای تیم تخصصی طراحی ما حائز اهمیت است، طراحی مجموعه مسکونی با رعایت نکات فنی و زیبایی شناسی بر اساس تکنولوژی روز دنیا در قالب فرهنگ بومی ایرانی می باشد.

 

طراحی رستوران و تالار
یکی از تخصص های تیم طراحی معماری ما، طراحی رستوران و تالار است . لازم به ذکر است که در این نوع طراحی می بایست دقت داشت که اولا طراحی معماری به شکلی خلاقانه و متفاوت باشد ، به گونه ای که بتواند جلب توجه کافی را برای مشتری ایجاد کرده و سبب مراجعات بعدی و گسترش بازار گردد.
ثانیا ، ما در طراحی معماری خود بر آرامش و آسایش مشتریان تاکید ویژه ای داریم و با مطالعه روندهای مختلف در زمینه طراحی رستوران و با بهره گیری از دانش روز معماری دنیا، در ارائه بهترین طرح مناسب برای کسب و کار شما تلاش خواهیم کرد.
علاوه بر این ها ، از جمله فرآیندهای کاری ما، مطالعه رقبا است. ما در ارائه طرح خود روند جلب مشتری و ایده های معماری رقبا را مطالعه کرده و تاثیرپذیری فاکتورهای مختلف لحاظ شده در طراحی آن ها را آنالیز می کنیم . بدین ترتیب، طرح حاصل شده در نهایت علاوه بر برخوداری از عناصر اصلی معماری یعنی زیبایی و خلاقیت، اقتصادی نیز بوده و حداکثر بازگشت سرمایه را برای شما خواهد داشت.

طراحی مجتمع تجاری

طراحی مجتمع گردشگری (تفریحی توریستی)
امروزه گسترش توریسم ، سبب شده است که صنعت گردشگری یکی از بزرگ ترین صنایع در عرصه تجارت بین المللی محسوب گردد. در این راستا، سرمایه گذاران مختلف و متعددی به صورت یک روند پیوسته، این صنعت را به عنوان بستر مناسب سرمایه گذاری خود بر می گزینند.
مفتخریم اعلام داریم که تیم تخصص طراحی معماری ما، با سوابق متعدد در این زمینه، در راستای طراحی مجتمع های گردشگری، سوابق متعددی داشته و با بهره گیری از جدیدترین طرح ها و ایده های روز دنیا، به طراحی مجتمع تفریحی توریستی می پردازد. علاوه بر این، از جمله نکاتی که سبب اعتماد بیش تر کارفرمایان و موفقیت ما در این عرصه بوده است، بررسی ایده ها و آنالیزهای مربوط به توجیه سرمایه گذاری در این عرصه بوده و تیم ما از مرحله ابتدایی ایده تا مرحله نهایی بهره بردای و سودآوری، همراه شما خواهد بود.